Trend Konular kategorisinde yayınlanan Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler başlığı altınd bulabilirsiniz.

Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler hakkında özet açıklama şu şekildedir:

YKS oturumları TYT ve AYT geçtiğimiz hafta sonu yapıldı…

Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

YKS oturumları TYT ve AYT geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Sınavlar 10.15.’te başladı ve saat 10.00’a dek adaylar sınava alındı.

Sınava gireceği okula erken gelenlerin yanı sıra geç kalanlar da vardı. Giriş saatine eksik bir vakit kala sınava gireceği okula gelen öğrenciler koşarak sınav salonuna gitti. Ehliyetle gelen bir öğrenci ise sınava alınmadı.

Sinir krizi geçirdi

İzmir Ege Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi’nde sınava girecek olan bir öğrenci, saat 10.08’de geldiği için salona alınmadı. Sınava giremediği için öfkelenen öğrenci, elindeki giriş belgesini yırtıp, su şişesini fırlattı. Gözyaşlarına başat olamayan genç öğrenci sinir krizi geçirdi.

“Ben ne yapacağım şu anda”

Konya Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu’nda öteki bütün okullar gibi saat 10.00’da okulun kapıları kapatılarak sınava giriş sonlandırıldı. Saat 10.05’te okula gelen ve sınava girmek isteyen bir erkek öğrenci, sınava giremeyeceğini öğrenince gözyaşlarını tutamadı.

Mektep kapısındaki polislere uzun süren yalvaran öğrenci, “Ağabey lütfen. Allah aşkına. Kaçıramam bunu. Saat daha 5 geçiyor. Ağabey bu hayatımın sınavı. Elini ayağını öpeyim ağabey. 5 dakika geç kaldım ağabey. 15 geçe sınav başlıyor. Ben 5 geçe geldim. Bir şey olmaz ağabey, beni alın. Ağabey ben ne yapacağım şu anda?” dedi.

Bütün uğraşlarına karşın sınava alınmayan öğrenci, üzgün bir şekilde okuldan ayrıldı.

“Maalesef bir senesi boşuna gitti”

Sınava geç kalan öğrencilerden biri de Senem Balkış’dı. Balkış’ın babası İdris Balkış duruma tepki göstererek, “Trafiğe takıldık. Normalde 09.10 geçe geldik, buraya 1 saatte gelemedik. Kızım ikinci kez sınava giriyordu. Sınava da hazırlanmıştı. Maalesef bir senesi boşuna gitti.” dedi.

özel içeriğidir.

{Makaleler} kategori içerikleri, Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler konusu hakkında bilgiler, Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler açıklaması, Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler haberi, Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler görselleri, Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler iletişim, Birkaç dakikayla YKS’ye giremediler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = one