Trend Konular kategorisinde yayınlanan Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu başlığı altınd bulabilirsiniz.

Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu dikkatleri üstüne çekti…

Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu dikkatleri üstüne çekti. İşte şehirli ve modern bayan için hazırlanan koleksiyonun detayları…

koton-bensu-soral-koleksiyon7-SFG5.jpg

Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu en moda ve trend tasarımları kent stiline taşıyor. Koleksiyonda, feminen kesimli utility pantolon tasarımları ile çarpıcı desenler ön plana çıkıyor. Moda ve trend öncüsü Koton, bütün stillere hitap eden varlıklı tasarım seçeneklerini moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Koton, 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu ilhamını meslek kıyafeti ve üniformalar ile binicilikten alıyor.

koton-bensu-soral-koleksiyon-bqsL.jpg

Sezonun trendleri koleksiyonda doğal renklerle yer alıyor. Doğal ve feminen kumaşlarla hazırlanan tasarımlarda sıcak renk paletinden karamel, konyak, bej gibi toprak tonları yer alırken; soğuk renk paletinde ise daha çok hâkî, yeşil, mavi ve camgöbeği kullanılıyor. En moda kent stillerini belirleyen Koton 2019 İlkbahar-Yaz Bayan Koleksiyonu çarpıcı bez desenleriyle de dikkat çekiyor. Tasarımlarda ince dolgun ekose, leopar ve kaplan gibi vahşi kedi derisi desenleri, yılan derisi ve binicilik temasına gönderme yapan zincir desenleri bulunuyor.

koton-bensu-soral-koleksiyon2-VKnj.jpg

Sezonun öne çıkan tasarımları: Pantolonlar

Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nda çikolata, karamel, bej gibi toprak renkleri ile denizci mavisi, hâkî ve yeşil gibi doğal tonlardaki pantolonlar dikkat çekiyor. Havuç kesim, kısa, geniş ve İspanyol paça, dar, düz kesim ve utility pantolonlar koleksiyonda feminen ve sofistike dokunuşlarla yorumlanıyor.

koton-bensu-soral-koleksiyon3-gpw4.jpg

Çarpıcı Desenler

Koleksiyonda desen trendi hakimiyetini sürdürürken, bluzlarda iki mega trend öne çıkıyor. Yaban kedisi, kaplan, leopar gibi kaba kedi ve sürüngen derisi desenleri; koleksiyonda mavi, yeşil ve doğal soğuk tonlardaki renklerle bitmiş yorumlanıyor. Koleksiyonun ikinci manâlı trendi olan zincir ve çark baskıları ise şifon, fiskal ve ipek gibi feminen kumaşlarla kullanılarak, kibar ve şık bir tarz elde ediliyor.

koton-bensu-soral-koleksiyon4-Wv9u.jpg

koton-bensu-soral-koleksiyon5-gb54.jpg

{Makaleler} kategori içerikleri, Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu konusu hakkında bilgiler, Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu açıklaması, Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu haberi, Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu görselleri, Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu iletişim, Bensu Soral Koton 2019 ilkbahar koleksiyonu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = two