Trend Konular kategorisinde yayınlanan Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi başlığı altınd bulabilirsiniz.

Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Alişan ve Buse Varol düğünü dün gerçekleşti…

Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Alişan ve Buse Varol düğünü dün gerçekleşti. Biz de Alişan’ın eşi Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesiyle ilgili detayları sizler için derledik.

buse-varol-gelinligi4-fQGz.jpg

Alişan ve Buse Varol dün Swiss Otel’de düzenlenen bir düğünle dünya evine girdi. Sanat camiasının müzmin bekarları aralarında bulunan Alişan hayatını bir süredir birlikte olduğu Buse Varol ile birleştirdi. Düğün hazırlıklarının bütün detaylarını sosyal ağ hesaplarından paylaşan Buse Varol Alişan çiftinin düğününde yaşananları sizler için derledik. bununla birlikte Buse Varol’un gelinliği de en fazla merak edilen detaylardan biriydi. İşte Buse Varol’un gelinliği ve Alişan-Buse Varol düğününün detayları… 

buse-varol-gelinligi3-DpK7.jpg

Ilgiyle beklenen nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat ve sanat camiasından meşhur isimler katıldı. Erdoğan, çiftin düğün şahitliğini üstlendi. Şarkıcı Alişan, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a evleneceği sözünü vermişti. 

buse-varol-gelinligi-7PAk.jpg

Buse Varol gelinlik seçiminde olağan bir seçim yaptı. Buse Varol gelinliği kolları güpür bir gelinlik terih etti. Derin göğüs dekoltesi yer alan gelinliğin eteğinde ise A kesim tercih etti. 

buse-varol-gelinligi6-Q5DN.jpg

Buse Varol gelinlik duvağında ise kısa kesim bir duvak tercih etti. Saçlarını ise ortadan ayrık düşük ve sade bir topuz yaptırdı. 

buse-varol-gelinligi2-EWcH.jpg

Buse Varol düğünün ilerleyen saatlerinde duvağını çıkardı. 

buse-varol-gelinligi10-VN4h.jpg

Buse Varol ve Alişan nikah öncesinde Save The Date çekimleri için Şile’ye gitmişti. Çekimlerde Buse Varol balık etek bir elbise giyerken, Alişan denim ekip tercih etmişti. 

ekran-resmi-2018-05-07-11-IZDq.png

Save The Date çekimlerinde Buse Varol hakiki çiçeklerden buket, saç tokası ve çiçekli küpeler kullanmıştı. 

ekran-resmi-2018-05-07-11-7wMf.png

Buse Varol Save The Date çekimlerdeki elbisesinin omuzları düşük yaka dekoltesi de iddialıydı. 

ekran-resmi-2018-05-07-11-hD3H.png

ekran-resmi-2018-05-07-11-mKHf.png

ekran-resmi-2018-05-07-11-q7ml.png

ekran-resmi-2018-05-07-11-zkTy.png

buse-varol-gelinligi-7-c6m5.jpg

{Makaleler} kategori içerikleri, Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi konusu hakkında bilgiler, Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi açıklaması, Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi haberi, Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi görselleri, Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi iletişim, Alişan evlendi işte Buse Varol’un gelinliği ve Save The Date elbisesi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + four =