Trend Konular kategorisinde yayınlanan Düğün öncesi yapmamanız gerekenler başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Düğün öncesi yapmamanız gerekenler konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Düğün öncesi yapmamanız gerekenler başlığı altınd bulabilirsiniz.

Düğün öncesi yapmamanız gerekenler hakkında özet açıklama şu şekildedir:

O günün sizin için ne dek kayda değer olduğunu tahmin edebiliyoruz…

Düğün öncesi yapmamanız gerekenler hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

O günün sizin için ne dek kayda değer olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ve başlıca çevremizdeki arkadaşlarımızdan ya da bizzat kendimizden tanık olduğumuz kadarıyla nikah günü illa bir aksilikle karşılaşılıyor.

“Makyajım çok mu mübalağa olmuş?” , “Saçlarım istediğim gibi olmadı” ya da “O ürünü keşke kullanmasaydım” gibi cümlelerin kafanızda dolanmasını istemiyorsanız önlemlerinizi her yerde almalısınız.

İşte düğün öncesi 5 yasak:

Düğün gününe yakın bronzlaşmayın

Bronzlaştırıcı ürünlerin doğal bir görünüm kazanması birkaç gün sürecektir. Eğer güneşe çıkmadan bronzlaşmak istiyorsanız, bu ürünleri cildinize düğünden en az 3 gün önce uygulamalısınız. Böylece yıkandığınızda birincil tabaka gider ve daha doğal bir görünüm elde edersiniz.

Saç ve makyaj provasını es geçmeyin

İnternetten bulup beğendiğiniz saç ve makyaj stilleri sizin için içten bir seçim olmayabilir. Düğün günü hayal kırıklığı yaşamamak için saçınızın ve makyajınızın provasını düğün gününden önce denemelisiniz.

Işıltıda aşırıya kaçmayın

Simli kremleri ya da ışıltılı makyaj ürünlerini alnınıza ve burnunuza sürmekten kaçının. Yüzünüzde sadece elmacık kemiklerinize ve kaşlarınızın altına, vücudunuzda ise dekolte bölgenize uygulayın. Aşırı miktarda ışıltı kullanmak yüzünüzü olduğundan daha parlak göstereceği için hoş görünmeyecektir.

Yeni bir trend denemeye kalkışmayın

Yeni bir saç kesimi ya da saç rengi denemenin günü yok. Görünüşünüzde yapacağınız önemli ve tehlikeli değişiklikleri bu özel günden en düşük 3 ay önce gerçekleştirin.

Suya dirençli olmayan makyaj ürünleri kullanmayın

Uzun bir gece sizi bekliyor. Terden ya da göz yaşından nedeniyle makyajınızın akmaması için suya dayanıklı makyaj ürünlerini kullanmaya uyarı edin.

{Makaleler} kategori içerikleri, Düğün öncesi yapmamanız gerekenler konusu hakkında bilgiler, Düğün öncesi yapmamanız gerekenler açıklaması, Düğün öncesi yapmamanız gerekenler haberi, Düğün öncesi yapmamanız gerekenler görselleri, Düğün öncesi yapmamanız gerekenler iletişim, Düğün öncesi yapmamanız gerekenler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty five − seventy seven =