Trend Konular kategorisinde yayınlanan 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası başlığı altınd bulabilirsiniz.

2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Merhaba, Bir süredir hamilelik, doğum derken trend yazılarına ara vermiştim…

2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Merhaba, Bir süredir hamilelik, doğum derken trend yazılarına ara vermiştim. Bugün hazırlanmış bahar da gelmişken 2019 ilkbahar yaz sezonu elbise trendlerine göz atalım istedim. Bu ilkbahar yaz sezonunda öne çıkacak olan hanımefendi elbise modelleri arasında püskül ve tüy ayrıntılı olanlar yer alıyor. Ünlü giyim markalarından Givenchy, Gucci, Marc Jacobs vb. hazırladıkları defilelerde elbiseleri püskül ve tüy detayları ile daha keyifli ve işaret ayla getirmiş. Burada ise OXXO hanımefendi elbise modelleri ile sezona dinç bir antre yapmış. Payetin modası ne süre geçti fakat? Bu sezon yine payetli elbiselerin sezonu. İster ufak elbise olsun, ister uzun elbise, isterseniz de midi elbise. 2019 ilkbahar yaz defilelerinde payet çoğu elbise modelinde karşımıza çıkıyor. Evet, küçükken elişi dersinde yaptığımız batik boyadan bahsediyorum. Görünüşe bakılırsa batik desenli elbise modelleri uzun bir aradan sonradan her tarafta aramızda olacak. Aslına bakarsanız yalnızca elbise de yok, defilelerde batik boyanın blazer ceketten pantolona çeşitli parçalarda kullanıldığını bakmak olası. Yine modası kolay basit geçmeyen bir elbise modeli; çiçekli elbise. Baharın gelmesiyle elimizin bu desene daha fazla gittiği bir reel. Tabi defilelerde bu durumun azıcık daha abartılı olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Aynı elbisede birkaç bambaşka floral desenin bir araya getirildiğini bile görebilirsiniz. Ürün çeşitliliği ile göz dolduran giyim markası Oxxo ‘nun sitesine göz atmanızı öneririm, OXXO çiçek desenli elbiseler epeyce hoş 🙂 2019 ilkbahar yaz sezonunda öne çıkacak olan bir öteki elbise modeli ise file detaylı elbise. Defilelerde her tasarımcı fileyi ayrı yorumlamış. Bir defilede uzun kollu elbise şeklinde tasarlanan file elbiseler, bir başka defilede askılı elbise üzerine giyilmiş, daha saydam bir şekilde karşımıza çıkıyor. Siz de bu sezon file parçaları farklı elbiselerinizle kombinleyerek öbür birer giysi havası yaratabilirsiniz. Bahar ve yaz mevsiminin aydınlığına yakışan en güzel renklerden biri beyaz bence. Bu sezon, “minik siyah elbise” olarak adlandırılan, dolabımızın zamansız elbiselerini biraz kenara çekerek beyaz renkli OXXO kısa elbise modelleri ile haşır neşir olma sezonu. Bu renge özellikle diz altı elbise modeli çok yakışıyor. Benim gibi yeni anne olanlar bu sezon fazla şanslı, çünkü kruvaze elbise modelleri de trendler aralarında 🙂 Bebeğinizle dışarıda süre geçirirken kruvaze elbise seçim ederek hem daha basit bir besleme zamanı geçirebilir, hem de modaya yerinde giyinebilirsiniz. Daha ne olsun 🙂 Tekrar Oxxo ‘da böylece şık kruvaze elbiseler var ki benim gibi hangisini seçeceğinizi şaşırabilirsiniz.

{Makaleler} kategori içerikleri, 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası konusu hakkında bilgiler, 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası açıklaması, 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası haberi, 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası görselleri, 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası iletişim, 2019 İlkbahar Yaz Elbise Modası bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventy three + = 76